Neştersiz Gençleşme ve Yenilenme

Kaynak:

https://www.vipturkeydergisi.com/selda-gamzeli-nestersiz-genclesme-ve-yenilenme

Yaklaşık 12 yıldır Fitness Spa ve Sağlıklı Yaşam sektörünün lider markalarında sayısız başarılara imza atmış; sektörün sayılı kadın üst düzey yöneticilerinden Selda Gamzeli, yepyeni bir proje ve yepyeni bir kimlik ile karşımızda.

Sporcu kimliği, anneliği ve başarı grafiği ile öne çıkan güzel yönetici Selda Gamzeli; yine sağlıklı yaşam konsepinde kendi markasını yaratarak girişimci kadınlar listesine eklendi. Aylardır üzerinde çalıştığı “Manage Your Age®” isimli Neştersiz Gençleşme ve Yenilenme programını Seldie Anti-Aging & Wellness adını verdiği markası adı altında hayata geçirdi.

Her insanın kendi yaşını yönetebileceği yani yaşlanmayı durdurmanın veya geciktirmenin insanın kendi elinde olduğu esasına dayanan Manage Your Age® Anti-Aging & Wellness programı bedenin hem içten hem dıştan gençleşmesini ve yenilenmesi üzerine tasarlanmıştır.

6 farklı yöntemin biraraya getirildiği bu programda Micro Plus ile 8-10 yaş yüz ve vücut gençleştirme, selülit tedavisi, bölgesel incelme ve sıkılaşma; Pilates Reformer ile incelme ve sıkılaşma, duruş bozukluğu tedavisi, zihinsel ve bedensel kontrol, doğru nefes alma; Shiatsu Masajı ile genel bir iyilik ve denge sağlama, negatif olan her şeyi uzaklaştırıp, pozitiflere yer açma; Himalaya Tuz Bakımı ile cilt güzelliği, zihinsel ve bedensel detoks, hücre yenilenmesi ve deri sarkmalarını önleyici etkisi sayesinde yaşlanmayı da geciktirme; Refleksoloji Masajı ile serbest enerji akımını sağlama, vücudu stresten ve toksinlerden arındırma ve dinlendirme, dolaşım sistemini güçlendirme, kas gerginliğini ortadan kaldırma; Anti-Aging Cilt Bakımı ile de hücre yenilenmesini aktive ederek, yaşlanma etkilerini ortadan kaldırma ve daha sağlıklı, ışıl ışıl bir cilt yaratma hedeflenmiştir.

Bunların dışında Seldie Anti-Aging Spa & Wellness’ta yine sağlıklı gençleşmeye yönelik neştersiz, iğnesiz, acısız, en doğal uygulamalarla yapılan cilt ve vücut bakımları, tüm spa masajları, selülit tedavisi, akne ve leke tedavisi gibi sağlıklı güzelleşmeye yönelik birçok hizmet de yer almaktadır.

Tamamen müşteri memnuniyetine ve referansa dayalı, hijyen ve kaliteli hizmet anlayışının ön planda olduğu Seldie Anti-Aging & Wellness adlı merkezin ilki Ataşehir’de yeşilliklerle donanmış pozitif enerji yüklü 4 katlı bir villada hizmete açılmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button(0216) 688 38 43