Diamond Facial Nedir?

Yeni protokolümüz Diamond💎Facial💎

Duru güzelliğinizi ortaya çıkaran tutkuyla aşkla uyguladığımız bakımlarımızı her geçen gün daha da ileriye taşımaktan büyük keyif alıyoruz. Selfie makyajı yerine artık yeni güzellik simgemiz “Seldie bakımları ile canlı, parlak, duru ve pürüzsüz ciltler.” Sonuçlarımıza daha da ışıltı katmak için oluşturduğumuz yeni Diamond💎Facial protokolü; hydrafacial (detayı için tıklayın) uygulamamızın SkinCeuticals ürünleri ile zenginleştirilmiş formudur.

Amacımız; yoğun fondöten, pudra katmanlarının altında kalan cildinize odaklanarak perdenin arkasındaki güzelliği ortaya çıkarmak… Makyajın bir gereklilik değil kendini ifade biçimi olduğu, artık günümüzün yadsınamaz gerçeği. İşte bu noktada devreye giren Seldie imzalı cilt yenileme uygulamalarımız ise, “kendi görünümünüz ama daha iyisi” mottosuyla yeni makyajsız dünyada sizlerin vazgeçilmezi olmayı hedefliyor ⭐️ Makyajsız duru bir güzellik için Diamond💎Facial uygulamamızı mutlaka denemenizi öneririz.

Diamond💎Facial Seldie özel protololü ile uygulanan Hydrafacial işlemine ilave olarak dünyaca ünlü SkinCeuticals ürünlerinden cildin yapısına ve mevcut durumuna göre kişiye özel hazırlanan antioksidan serum karışımları; C vitamini maskesi; gözenek arındırıcı maske, peeling ve göz bakımı içerir.

Uygulama süresi cilde göre değişmekte olup; minimum 1,5-2 saat civarındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Call Now Button(0216) 688 38 43