Hakkımızda

Seldie Anti-Aging & Wellness

Bizim Hikayemiz

Selda Gamzeli

Seldie Anti-Aging & Wellness, 2015 yılında Selda Gamzeli tarafından kuruldu. 15 yıllık spa ve fitness sektörü üst düzey yöneticiliği deneyimiyle, Gamzeli kendi markasını yaratma hayalleriyle çalışmalarına başladı. Amacı, sıradan olmayan bir güzellik merkezi kurarak “İşte Mükemmellik” ilkesini benimsemekti. Bu butik merkez, niş uygulamalar sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefledi.

Seldie Anti-Aging, bu anlayış ve vizyonla doğdu ve şu anda Ataşehir’de hizmet veriyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve ticari kaygılar yerine kaliteli, sonuç odaklı hizmetler sunan bir güzellik merkezi olarak sektörde tanınıyor. İlerleyen dönemlerde de sektörün öncü uygulamalarıyla daha fazla kişiye ulaşmayı hedefliyor.

Kurucu Selda Gamzeli şunları söylüyor:

Duru güzelliklerinizi ortaya çıkarmak için tutku ve aşkla uyguladığımız bakımlarımız her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz. Seldie Anti-Aging & Wellness, geniş bir müşteri kitlesine ulaşarak marka bilinirliğini ve prestijini artırmayı amaçlıyor. Sektörde liderliğini pekiştirmeyi hedefleyen Seldie Anti-Aging, yüksek kaliteli hizmetleriyle müşterilerine en iyi anti-aging ve wellness uygulamalarını sunmayı sürdürecektir.

Amacımız, makyaj ürünleriyle örtülen cildinize odaklanarak doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmak. Makyajın artık bir zorunluluk değil, kendini ifade etme biçimi olduğu günümüzde, Seldie Anti-Aging & Wellness olarak imzalı cilt yenileme uygulamalarımız ile “kendi görünümünüz ama daha iyisi” ilkesini benimsiyoruz ve makyajsız dünyada vazgeçilmez olmayı hedefliyoruz.

İşimize olan tutku ve aşkımızın en büyük sırrı, müşterilerimizin duru güzelliklerini ortaya çıkarmaya olan bağlılığımızdır. Bu tutkuyu sizlerle paylaşmak istiyoruz, hadi gelin birlikte yaşayalım. ❤️

Başa dön tuşu
Call Now Button(0216) 688 38 43