Diamond Facial

Duru güzelliğinizi ortaya çıkaran tutkuyla aşkla uyguladığımız bakımlarımızı her geçen gün daha da ileriye taşımaktan büyük keyif alıyoruz. Selfie makyajı yerine artık yeni güzellik simgemiz;
“Seldie bakımları ile canlı, parlak, duru ve pürüzsüz ciltler.”

G5 Bölgesel İnceleme

İleri

HydraFacial

Geri
G5 Masajı
Bölgesel İncelme

G5 masajı, güçlü titreşim teknolojisi sayesinde vücutta oluşan yağ hücrelerinin parçalanmasına yardımcı olur ve bölgesel incelme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

HydraFacial

İleri

Diamond Facial

Geri
HydraFacial

Derinlemesine cilt temizliği işlemi olan ve aynı zamanda içerisinde bulunan 5 özel serum ile cilt yenileme sağlayan Hydrafacial uygulamasını Seldie özel uygulama protokolü ile denediniz mi?

Diamond Facial

İleri

G5 Masajı - Bölgesel İncelme

Geri
Slider

Diamond Facial

Yeni protokolümüz Diamond💎Facial💎

Duru güzelliğinizi ortaya çıkaran tutkuyla aşkla uyguladığımız bakımlarımızı her geçen gün daha da ileriye taşımaktan büyük keyif alıyoruz. Selfie makyajı yerine artık yeni güzellik simgemiz “Seldie bakımları ile canlı, parlak, duru ve pürüzsüz ciltler.” Sonuçlarımıza daha da ışıltı katmak için oluşturduğumuz yeni Diamond💎Facial protokolü; Seldie signature uygulamamızın SkinCeuticals ürünleri ile zenginleştirilmiş formudur.

Amacımız; yoğun fondöten, pudra katmanlarının altında kalan cildinize odaklanarak perdenin arkasındaki güzelliği ortaya çıkarmak…
Makyajın bir gereklilik değil kendini ifade biçimi olduğu, artık günümüzün yadsınamaz gerçeği. İşte bu noktada devreye giren Seldie imzalı cilt yenileme uygulamalarımız ise, “kendi görünümünüz ama daha iyisi” mottosuyla yeni makyajsız dünyada sizlerin vazgeçilmezi olmayı hedefliyor ⭐️ Makyajsız duru bir güzellik için Diamond💎Facial uygulamamızı mutlaka denemenizi öneririz.

Diamond💎Facial Seldie özel protokolü ile uygulanan Seldie signature işlemine ilave olarak dünyaca ünlü SkinCeuticals ürünlerinden cildin yapısına ve mevcut durumuna göre kişiye özel hazırlanan antioksidan serum karışımları; C vitamini maskesi; gözenek arındırıcı maske, peeling ve göz bakımı içerir.

Uygulama süresi cilde göre değişmekte olup; minimum 1,5-2 saat civarındadır.

Sıkça Sorulan SORular

Öncelikle, uygulama yaptıracağınız merkezin T.C Sağlık Bakanlığı onaylı bir Poliklinik olmasına özen gösteriniz. Uygulamaların bakanlık ve FDA onaylı cihazlarla hekim gözetiminde yapılması güvenliğiniz için önemlidir.

Başa dön tuşu
Call Now Button(0216) 688 38 43